Yeni Nesil Okey Odaları

İnternetin stresten arınma ve eğlenme yeri olarak işlevinin bulunması oyun sektörüne yönelim ve çoğalımı da beraberinde getirmektedir. Özellikle herhangi bir uygulama indirmeden online olarak hizmet veren oyunların tercih edilmeye başlandığı fark edildiğinde pek çok oyun yazılımcısıda bu alana yönelik ihtiyaçlara cevap vermek için çalışmalar başlatmışlardır.

Bu anlamda internet üzerinde okey oynama imkanı sunan siteler kurmuş oldukları 101 okey odası ile de hizmet kalitelerinde arttırmışlardır. Okeyy sitesine baktığımızda okey odalarına ve site içerisinde okey oyun oynama işlemlerine erişebilmek için üye olmak gerekir. 

Okey Oyunu Çoklu Giriş Seçeneği

Dört kişilik bir masa oyunu olan okey oyuna başlarken öncelikle masa etrafında bulunan kişilere 14 taş sunar. Bunun dışında oyunu başlatacak olan kişiye 14 yerine 15 taş seçeneği sunulur. Sıralı olarak taşları doğru şekilde dizen kişi tüm taşlarını ortaya açar ve okey der. Bu şekilde puan elde etmiş olur. İnternette okey plus ile de daha pratik hale gelmiş bu oyunu https://www.okeyy.net/okey-plus sitesinin sunmuş olduğu çoklu giriş sekmesi ile birden çok rumuz/nick ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

Tek bir kullanıcı girişine bağlı kalmak istemeyip birden çok odada aktif olmak isteyenlerin kullandığı bu seçeneği istediğiniz zaman sınırlandırabilirsiniz. Site sizlere kayıt kısmında sunduğu bilgilerin altında nickini düşür seçeneği sunar. Buraya tıklayarak fazladan açmış olduğunuz kanallardaki isimleri sonlandırabilir ve klasik tarzdaki oyuna geçişi sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir