Tekstil Dünyası Ve kullanılan Modeller

ranforce ve ürünleri

Kumaş seçimi önemlidir bir durumdur. Bu nedenle saten kumaş çeşitleri  konusunda olabildiğince hassas davranılmalıdır. Son zamanlarda alerjik reaksiyonların da artması ile birlikte ranforce ürünlere olan rağbet artmaya başlamıştır. Ranforce yüzde yüz oranında pamuk ipliğinden ede edilmiş kumaşlara denilmektedir. Bu kumaşların kullanım alanları çoğunlukla nevresim takımları olmaktadır. Özellikle teri emen yapısı sayesinde yazın serinleten, kışın ise sıcak tutan özel bir etkisi bulunmaktadır.

Ranforce kumaşlar, kumaş türünün en sağlıklısıdır. Ranforce modelleri ve ürünlerini incelemek için burayı tıklayın.

Satenden vazgeçemeyen kişiler için pamuklu satenlerin bile üretildiği tekstil sektöründe, yüzde yüz pamuklu kumaşların ranforce olarak üretilmiş hali hanımların son dönemde vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Pike ve Nevresim Takımı Kumaşları

Ranforce kumaşlardan pike takımları da elde edilmektedir. Pike takımlarının çarşaf kısımları ranfoce yani yüzde yüz doğal kumaştan oluşmaktadır. Bu sayede pike takımı ve pike seçiminde kalitenin önemi bir kez daha göze çarpmaktadır.  Pike takımlarında oluşan dokuların hava ve geçirgenlik özelliği sayesinde kişilerin uyku kalitesinin arttığı da gözlemlenmiştir.

Firmamız yaz ve bahar aylarında kaliteli yüzde yüz doğal kumaşlardan oluşan pike takımlarıyla; kış mevsiminde ise, yorgan ile kullanılabilecek ranforce kumaştan üretilmiş, yüzde yüz pamuk ipliğinden üretilmiş olan nevresim takımları ile sağlıklı uykular sunmaktadır.  

Uykunun verimli ve kaliteli olması için üzerinde yatılan yatağın önemi kadar nevresim takımı ve pike takımının da önemi bulunmaktadır. Kişiyi rahatsız etmeyen, sağlıklı, anti alerjen, doğal bir ürün arıyorsanız, hem kumaş kalitesine hem de tasarımına önem veren firmamızı denemenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir