Kiralık Led Ekranlar ve AVM Led Ekran

Kiralık led ekran hizmeti çeşitli sebeplerden dolayı lazım olan bir hizmettir. Yemekli toplantılarda, düğünlerde, mitinglerde ve buna benzeyen birçok organizasyonda kullanılmaktadır. Bu şekilde ihtiyaç olan mekanlarda istenilen ebatta göre kurulumun yapılması mümkün olmaktadır. Bu işlem ekranların birleştirilmesi ile yapılmaktadır. Anlaşma yapılan firmanın tüm kurulumları anlaşma çerçevesinde yapması gerekmektedir. Kurulumun yapılmasından belli bir süre önce uzman personel kurulumun yapılacağı mekana keşfe gelmektedir.

Bu keşif işlemi kurulumun yapılacağı yerin özellikleri ile kurulumunun istendiği ekranın bu yere uygun olup olmadığı, mekana istenilen ebatların uygun bulunup bulunmadığı, elektrik akımının bu ekranları karşılayıp karşılamayacağı hesaplanmaktadır. Faaliyetin başlamasından önce her hangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına tüm tedbirler alınmaktadır.

Avm led ekranın faydaları

Avm led ekran noktasında en fazla kullanımın yapıldığı yerler arasında bulunmaktadır. Yeni düzen AVM dışarısında ve içerisinde bu ekranların kullanımı yapılmaktadır. Nerede ise her dükkan önünde bu ekranların görülmesi mümkün olmaktadır. Satışını yapmış olduğu ürünlerin tanıtımı, fiyatları ve özellikleri gibi bilgiler bu ekran üzerinde bulunmaktadır.

Müşteriler ilgilisi çeken bir satışın bulunması durumunda alış verişlerini yapmaktadır. Bunun yanı sıra alış veriş merkezlerinin genel oyarak tanıtımının yapılması adına, dışarıya ekran düzeneği konulmaktadır. Bu ekranlarda merkezin genel kampanyaları , içeride bulunan mekanların tanıtımları, ürünlerinin reklamları yapılmaktadır. Alış veriş merkezi dışında bulunan kişileri bu mekana çekebilecek bazı unsurların yayını yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir