Başka Bir İlde Olup Satış Yapmak İsteyenler

kadıköy'de antika eşya satanlar

Antikacılık; Günümüzde biriktirme hastalığı olarak görülen halbuki enfes eserlerin, eşyaların, giysilerin ve hatta plaklarda muhafaza edilen seslerin vücut bulmuş halidir. Kıymetli eşyanın kıymetini yine bu işlerde iyi olan vasıflı kişiler keşfedecektir. antikacılar iletişim kurularak bu keşif esnasında uzman kişilerden destek almak önemli bir adım olacaktır.

Farklı bir şehirde olup İstanbulda antikacılar mağazasında satış yapabilmekte mümkündür. Whatsapp aracılığıyla gönderdiğiniz resimler incelenerek size detaylı bir rapor sunulur. Evleriniz ya da antikanızın bulunduğu yer ücretsiz deneyimli ekspertiz tarafından ziyaret edilerek  Ve mağazalarımızda satmak istediğiniz ürün satılır ya da siz satın alabilirsiniz.

Nasıl Satış Yapacağım?

Ürünün kalitesini ve antika değeri olup olmadığını kavramak oldukça zor bir aşamadır. Gramafon, plak ve porselenler gibi antika ve çok eski zamanlara ait ürünler ile, eski çini sırmalar; Osmanlı dönemi değerli madalya, ipek halıları ile Antik dönemlere ait heykel, eşya ve figürler bunların hepsi antikacılıkta revaç alan ürünler olmakla beraber detaylı eşya analizini yine bizi arayarak ya da email yoluyla iletişime geçerekte inceleyebilirsiniz.

Kadıköy antika alım satım gruplarının  ve bu işe gönül vermiş kişilerin rahatlıkla aracı ile beraber para kazanmalarını sağlamıştır.

Güven ortamının oluşması ve satış yapacaksanız mağazamızı da görmüş olmak için ziyaret edebilir ve yaklaşık 70 senelik mazisi olan ürünlere tekliflerde bulunabilirsiniz. Bunun ardından satışa sunmak istediğiniz eşya belirli kontrollerden sonra mağazamızda satışa sunulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir